Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INGH PAHAR FULG DE NEA VANILIE SOS CAPSUNI_100G
- Număr anunț
- DA40638914
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
- Furnizor / câștigător
- ALPIN 57 LUX S.R.L. (CUI RO5900631)
- Cod CPV
- 15555100-4 · Inghetata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161,50 RON
- Valoare finală
- 161,50 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 12:59
- Data finalizării
- 18.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.