Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine integrala la tava felii 500 gr

Număr anunț
DA40657435
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC (CUI 28885620)
Furnizor / câștigător
E.L.M. SRL (CUI RO1813966)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94 RON
Valoare atribuită
94 RON
Data publicării
18.06.2026 10:58
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94 RON

din 94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.