Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSPECTIE TEHNICA PERIODICA
- Număr anunț
- DA40657983
- Autoritate contractantă
- AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,99 RON
- Valoare atribuită
- 280,99 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 11:21
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280,99 RON
din 280,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro