Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA_IS 10 CES
- Număr anunț
- DA40656984
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,11 RON
- Valoare atribuită
- 194,11 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 10:41
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,11 RON
din 194,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro