Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuplaje Mecanice

Număr anunț
DA40654222
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
Furnizor / câștigător
ROREX PIPE S.R.L. (CUI RO33845648)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.008 RON
Valoare atribuită
42.008 RON
Data publicării
18.06.2026 08:07
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.008 RON

din 42.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.