Ofertă refuzată Cumpărare directă

VITAMINA B1 ZENTIVA 100mg/2ml

Număr anunț
DA40652213
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.630 RON
Valoare finală
4.630 RON
Data publicării
17.06.2026 14:44
Data finalizării
18.06.2026 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.