Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru Y pentru retinere impuritati corp cu flanse PN 16 DN 50, Racord antivibrant PN 16 DN 50
- Număr anunț
- DA40639369
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
- Cod CPV
- 44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.731,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.731,50 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:19
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.731,50 RON
din 3.731,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro