Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costume medicale
- Număr anunț
- DA40653962
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- DIDONA B TEXTILE S.R.L. (CUI 44816591)
- Cod CPV
- 18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.964 RON
- Valoare atribuită
- 14.964 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 06:03
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.964 RON
din 14.964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro