Atribuită Cumpărare directă

Prazolex 0,25 mg, Concerta 18 mg, Debridat 100mg, Lamotrix 50mg, Lamotrix 100mg

Număr anunț
DA35350395
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
432,24 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,24 RON