Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie snur motocoasa la CRNM Blijdorp Suceava,

Număr anunț
DA40657703
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19441000-9 · Fire sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,53 RON
Valoare atribuită
183,53 RON
Data publicării
18.06.2026 11:09
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,53 RON

din 183,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.