Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Rola role hartie pentru plotter 80 g mp A3 297 mm x 175 m 297*175 m 297x175 m diametru 76 mm NOV
- Număr anunț
- DA40601798
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,19 RON
- Valoare finală
- 206,19 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 08:43
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.