Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Test / teste / banda / benzi fluoresceina- imbibate in solutie 1,0 mg fluoresceină sodică
- Număr anunț
- DA40658724
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 11:54
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro