Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie pentru salupa Danube`s Waves si pontoanele 6587,6383

Număr anunț
DA40654469
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.731,36 RON
Valoare atribuită
3.731,36 RON
Data publicării
18.06.2026 08:29
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.731,36 RON

din 3.731,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.