Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem All-in-One HP ProOne 240 G10 cu procesor Intel® Core™ i3-N300 pana la 3.8GHz, 23.8", Full HD,
- Număr anunț
- DA40653138
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.735,53 RON
- Valoare finală
- 2.148,75 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 15:29
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.