Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modem USB 4G Huawei E3372, Internet LTE (UMTS), 150 Mbps, USB, Alb
- Număr anunț
- DA40651467
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.480,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.480,96 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 14:13
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.480,96 RON
din 1.480,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro