Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JARDIANCE 10 mg X 90 compr.
- Număr anunț
- DA40658341
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 11:38
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro