Ofertă acceptată Cumpărare directă

LYRICA 75 MG CT*56 CAPS UPJ

Număr anunț
DA40652867
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,50 RON
Valoare atribuită
673,50 RON
Data publicării
17.06.2026 15:13
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,50 RON

din 673,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.