Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCONAT DE CALCIU 94 mg/ml B. BRAUN cut x 20 fi x 10 ml sol. inj.

Număr anunț
DA40651492
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,04 RON
Valoare atribuită
170,04 RON
Data publicării
17.06.2026 14:14
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,04 RON

din 170,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.