Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat
DIUREX 50 mg x 20 caps. COMBINATII (SPIRONOLACTONUM+FUROSEMIDUM)
- Număr anunț
- DA40649978
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.014,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.968,07 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2026 13:08
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.968,07 RON
din 3.014,22 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 46,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.