Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin 100 Inhaler CFC-FREE 100mcg/dz-susp.de inhal.presurizata x 200dz-GSK IE

Număr anunț
DA40646186
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.093,93 RON
Valoare atribuită
19.093,93 RON
Data publicării
17.06.2026 10:29
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.093,93 RON

din 19.093,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.