Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Geogrila ECV 50
- Număr anunț
- DA40634982
- Autoritate contractantă
- S.C OLT DRUM SA (CUI 10881110)
- Furnizor / câștigător
- ECO VALAHIA SRL (CUI RO34485547)
- Cod CPV
- 39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.920 RON
- Valoare finală
- 17.920 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 10:18
- Data finalizării
- 18.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.