Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse destinate curățeniei

Număr anunț
DA40661334
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.797,68 RON
Valoare atribuită
1.797,68 RON
Data publicării
18.06.2026 13:52
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.797,68 RON

din 1.797,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.