Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Star-Light 24000 BTU, Clasa A++, 3D Inverter, Functie incalzire, Display,
- Număr anunț
- DA40658946
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.057,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.057,85 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 12:03
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.057,85 RON
din 2.057,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro