Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat si mini frigider

Număr anunț
DA40656061
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.525,99 RON
Valoare atribuită
1.525,99 RON
Data publicării
18.06.2026 10:00
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.525,99 RON

din 1.525,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.