Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sarma 3 mm conf.referat nr.22055/15.06.2026
- Număr anunț
- DA40654534
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 44333000-3 · Sarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,90 RON
- Valoare atribuită
- 57,90 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 08:34
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57,90 RON
din 57,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro