Ofertă acceptată Cumpărare directă

AAB4T3DA8AN Confectionare si montare balustrada inox Magazin Profi și Ștrand Moldova

Număr anunț
DA40659112
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
ANDTERM SRL (CUI 23928703)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.892,54 RON
Valoare atribuită
2.892,54 RON
Data publicării
18.06.2026 12:11
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.892,54 RON

din 2.892,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.