Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si renovare
- Număr anunț
- DA40653438
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- DKV PREST SRL (CUI RO24933716)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421.556,76 RON
- Valoare atribuită
- 421.556,76 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 15:52
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
421.556,76 RON
din 421.556,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro