Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 63,1% sub estimat
MILUMIL 1 X 600 G
- Număr anunț
- DA40658210
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2026 11:32
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380 RON
din 1.030 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.