Ofertă acceptată Cumpărare directă

AAB4PCCFS92 Servicii de salvare acvatica - salvamar

Număr anunț
DA40633026
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
BULAI CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 45749466)
Cod CPV
75252000-7 · Servicii de salvare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.500 RON
Valoare atribuită
40.500 RON
Data publicării
16.06.2026 09:01
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.500 RON

din 40.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.