Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei T90 canistra 20L/18kg

Număr anunț
DA40657625
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
18.06.2026 11:06
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.