Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIJO ACUMULATOR AGM 12V 9AH F2
- Număr anunț
- DA40669793
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,76 RON
- Valoare atribuită
- 121,76 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 13:03
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,76 RON
din 121,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro