Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oua

Număr anunț
DA40669089
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,05 RON
Valoare atribuită
85,05 RON
Data publicării
19.06.2026 12:27
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,05 RON

din 85,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.