Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCE SODATA GRANULE X 5KG / CANISTRA = IUL 2026 MS=REF 26342=DF 177=POZ.124

Număr anunț
DA40657410
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
14430000-4 · Sare concentrata prin evaporare si clorura de sodiu pura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,28 RON
Valoare atribuită
661,28 RON
Data publicării
18.06.2026 10:57
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,28 RON

din 661,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.