Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lada frigorifica Heinner HCF-HS420E++, 420 l, 19 Kg/24h, Compresor Inverter, Termostat re [267565]

Număr anunț
DA40652644
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639 RON
Valoare atribuită
1.639 RON
Data publicării
17.06.2026 15:02
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.639 RON

din 1.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.