Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Decathlon Vest - Pelerină Poncho ploaie Trekking la munte
- Număr anunț
- DA40665091
- Autoritate contractantă
- S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.454 RON
- Valoare atribuită
- 3.454 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 09:09
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.454 RON
din 3.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro