Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport decor Craiova-Sibiu-Craiova camion 7,5 tone

Număr anunț
DA40660429
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
JABRI IMPEX SRL (CUI 38181869)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
18.06.2026 13:12
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.