Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartușe originale HP 712 ( Cyan, Magenta, Yellow, Black)

Număr anunț
DA40661110
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU (CUI 42617070)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.543,62 RON
Valoare atribuită
1.543,62 RON
Data publicării
18.06.2026 13:41
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.543,62 RON

din 1.543,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.