Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parafina granule albe - Punct de topire: 56- 58 C

Număr anunț
DA40665196
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
09221200-6 · Parafina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
19.06.2026 09:16
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.