Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hydrocortisone Na succinat 100mgx20fl+solv/hidrocortizon 100 mg

Număr anunț
DA40648848
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
JIMCO FARM SRL (CUI RO6160981)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.589,80 RON
Valoare finală
2.589,80 RON
Data publicării
17.06.2026 12:21
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.