Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,4% sub estimat
REZERVA MOP MICROFIBRA ACTIVE FUR 40 X 13 CM ref 24146
- Număr anunț
- DA40668163
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,60 RON
- Valoare atribuită
- 107,76 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 11:40
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,76 RON
din 117,60 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 9,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.