Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat
Achizitie mediu Chromid ESBL, CARBA SMART, MRSA SMART, CPS
- Număr anunț
- DA40662358
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.652 RON
- Valoare atribuită
- 2.533,74 RON 30,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2026 14:40
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.533,74 RON
din 3.652 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 1.118,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.