Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perie perii de pentru wc toaleta cu suport dreptunghiular acoperit din de pvc plastic
- Număr anunț
- DA40658260
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,32 RON
- Valoare atribuită
- 172,32 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 11:35
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,32 RON
din 172,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro