Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy S25 Edge, 12GB RAM, 512GB, 5G, Titanium Silver

Număr anunț
DA40663023
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.276,89 RON
Valoare atribuită
3.276,89 RON
Data publicării
18.06.2026 15:17
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.276,89 RON

din 3.276,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.