Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Apple iPhone 17, 256GB, 5G, Sage
- Număr anunț
- DA40662962
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.966,93 RON
- Valoare atribuită
- 3.966,93 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 15:13
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.966,93 RON
din 3.966,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro