Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desloratadina 5mg-cpr.film. x 30-Terapia RO DESLORATADINUM
- Număr anunț
- DA40664898
- Autoritate contractantă
- Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,90 RON
- Valoare atribuită
- 136,90 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 08:56
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,90 RON
din 136,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro