Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vitamina C Arena 750mg sol.inj*5f*5ml (ACIDUM ASCORBICUM )
- Număr anunț
- DA40661822
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,60 RON
- Valoare atribuită
- 498,60 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 14:14
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
498,60 RON
din 498,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro