Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bromhexin 2mg/ml-pic.orale/sol.orala x 50ml-Rompharm Company RO
- Număr anunț
- DA40660561
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,95 RON
- Valoare atribuită
- 30,95 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 13:18
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,95 RON
din 30,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro