Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hepa-Merz 0.5g/ml
- Număr anunț
- DA40620562
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.365,40 RON
- Valoare atribuită
- 15.365,40 RON
- Data publicării
- 13.06.2026 11:20
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.365,40 RON
din 15.365,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro