Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGA UNICA FOLOSINTA 1L CU AGENT SOLIDIFICARE / GELIFICARE

Număr anunț
DA40667905
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,10 RON
Valoare atribuită
746,10 RON
Data publicării
19.06.2026 11:29
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,10 RON

din 746,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.