Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multimetru digital UNI-UT 195DS
- Număr anunț
- DA40656501
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530 RON
- Valoare atribuită
- 2.530 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 10:21
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.530 RON
din 2.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro